SJO AGH ponownie z sukcesem w konkursie Laur Dydaktyka!

2022-10-11

10 października 2022 roku odbyła się Gala III już edycji konkursu Laur Dydaktyka AGH. Z ogromną radością informujemy, że i tym razem nauczyciel akademicki z SJO znalazł się w gronie Zwycięzców. Nasza Koleżanka – Barbara Dulba – otrzymała Laur Dydaktyka w kategorii Przyjaciel Studenta!
Z duma chcemy zaznaczyć, że to nie tylko kolejna nominacja Barbary Dulby w tym konkursie, ale także ponowne zwycięstwo. W ubiegłym roku była nominowana w dwóch kategoriach: Innowator i Przyjaciel Studenta, a w 2020 roku została wyróżniona w kategorii Innowator.

Laur Dydaktyka

Serdecznie gratulujemy!

Warto podkreślić, że SJO należy do liderów w tym konkursie! Z pewnością liczne nominacje i coroczni zwycięzcy potwierdzają znaczącą i wysoką pozycję nauczycieli SJO w społeczności akademickiej. Ich pracę, zaangażowanie i talent dostrzegają i doceniają również studenci i doktoranci, którzy tak chętnie nominują dydaktyków z SJO w tym konkursie.
Przypominamy, że w 2021 roku Magdalena Worobjew została wyróżniona w Konkursie Laur Dydaktyka w kategorii Innowator! A spośród dydaktyków SJO nominowano 3 osoby:
Barbarę Dulbę - w dwóch kategoriach: Innowator i Przyjaciel Studenta;
Ewę Nowakowską - w kategorii: Prowadzący Ćwiczenia;
Magdalenę Worobjew – w kategorii: Innowator.
Laur Dydaktyka to studencki konkurs dla wybitnych nauczycieli akademickich z AGH, w którym nagrody przyznawane są w 6 kategoriach:

• Wykładowca
  • Prowadzący Ćwiczenia
  • Promotor
  • Opiekun Koła
  • Innowator
  • Przyjaciel Studenta.

Wszystkim nauczycielom ze społeczności SJO AGH serdecznie życzymy sukcesów w rozpoczynającym się roku akademickim, a przede wszystkim kolejnych nominacji i zwycięstw w Konkursie Laur Dydaktyka!