Kursy języka chińskiego na AGH

Od 2017 roku SJO AGH prowadzi kursy języka chińskiego. Początkowo było to możliwe dzięki współpracy uczelni z partnerskimi uczelniami chińskimi, które zapewniały nauczycieli z Kraju Środka. Od 2019 roku, dzięki umowie o współpracy pomiędzy AGH a UJ, zajęcia z języka chińskiego prowadzone są przez nauczycieli z Hanbanu, którzy zatrudnieni są w Ośrodku „Instytut Konfucjusza w Krakowie”, działającym obecnie przy Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Oferujemy kursy języka chińskiego na różnych poziomach zaawansowania, o różnej intensywności, w formule stacjonarnej, on-line i hybrydowej wszystkim członkom społeczności AGH- studentom, pracownikom dydaktycznym i naukowym oraz pracownikom administracji uczelni. Najbardziej zaawansowana grupa językowa uczy się języka chińskiego już od pięciu lat!

Konfucjusz

Osoby zainteresowane dołączeniem do grupy proszone są o kontakt mailowy lub telefoniczny z SJO AGH.
Wszystkich Uczestników kursu zapraszamy na wydarzenia kulturalne organizowane przez Instytut Konfucjusza UJ.

Dodatkowe informacje:

e-mail: cc@agh.edu.pl
tel.: 12 617 47 46 (Renata Skiba).